E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: title
sk: názov

en: Description
sk: Popis

en: Image
sk: Obrázok

en: Default
sk: Predvolené

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Footer
sk: Päta

en: Comment
sk: Komentár

en: Desc
sk: Zostupne

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Messages
sk: Správy

en: price
sk: cena

en: images
sk: obrázky

en: Shipments
sk: Zásielky

en: Asc
sk: Vzostupne

en: All products
sk: Všetky produkty
