E-commerce sale of bags (1.0.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Comment
sq: Komenti
