E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Image
az: Şəkil

en: Default
az: Susmaya görə

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Comment
az: Şərh

en: Desc
az: azaldın

en: Button
az: Düymə

en: Messages
az: Mesajlar
