E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།
