E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Images
eu: Irudiak

en: title
eu: izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Image
eu: Irudia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Desc
eu: Beheraka

en: Button
eu: Botoia

en: Messages
eu: Mezuak

en: Asc
eu: Goraka
