E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Images
hr: Slike

en: title
hr: naslov

en: Description
hr: Opis

en: Image
hr: Slika

en: Default
hr: Zadano

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Footer
hr: Podnožje

en: Comment
hr: Komentar

en: Desc
hr: Silazno

en: Button
hr: Gumb

en: Messages
hr: Poruke

en: Asc
hr: Uzlazno
