E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Images
ja: イメージ

en: title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Image
ja: 画像

en: Default
ja: デフォルト

en: Galleries
ja: ギャラリー

en: Dimensions
ja: サイズ

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Footer
ja: フッター

en: Comment
ja: コメント

en: Desc
ja: 降順

en: Button
ja: ボタン

en: Messages
ja: メッセージ

en: Shipments
ja: 配送

en: Asc
ja: 昇順

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Large (480×480)
ja: 大 (480×480)
