E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Images
jv: Gambar

en: Description
jv: Katrangan

en: Image
jv: Gambar

en: Default
jv: Gawan

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Comment
jv: Komèntar

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
