E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Images
sl: Slike

en: title
sl: naslov

en: Description
sl: Opis

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Footer
sl: Noga

en: Comment
sl: Komentar
