E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Images
sv: Bilder

en: title
sv: titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Image
sv: Bild

en: Default
sv: Förvald

en: Galleries
sv: Gallerier

en: Dimensions
sv: Mått

en: All
sv: Alla

en: Footer
sv: Sidfot

en: Comment
sv: Kommentar

en: Desc
sv: Fallande

en: Button
sv: Knapp

en: Messages
sv: Meddelanden

en: price
sv: pris

en: images
sv: bilder

en: Collection
sv: Samling

en: Shipments
sv: Försändelser

en: Asc
sv: Stigande

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: All products
sv: Alla varor

en: Large (480×480)
sv: Stor (480×480)
