E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Images
te: బొమ్మలు

en: title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Image
te: బొమ్మ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Large (480×480)
te: పెద్దది (480×480)
