E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: title
tr: başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Image
tr: Resim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Galleries
tr: Galeriler

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Comment
tr: Yorum

en: Desc
tr: Azalan

en: Button
tr: Düğme

en: Messages
tr: İletiler

en: Shipments
tr: Sevkiyatlar

en: Asc
tr: Artan

en: Large (480×480)
tr: Geniş (480x480)
