E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Images
af: Beelde

en: title
af: titel

en: Description
af: Beskrywing

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Footer
af: Onderskrif

en: Comment
af: Kommentaar
