E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Images
am: ምስሎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Footer
am: ግርጌ
