E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Images
ar: الصور

en: title
ar: عنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Image
ar: الصورة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Footer
ar: التذييل

en: Comment
ar: التعليق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Button
ar: زر

en: Messages
ar: الرسائل

en: Asc
ar: تصاعدي
