E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Images
be: Малюнкі

en: title
be: назва

en: Description
be: Апісанне

en: Image
be: Малюнак

en: Default
be: Прадвызначана

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Comment
be: Каментар

en: video
be: відэа
