E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Images
bo: པར་རིས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
