E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: title
cs: nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Image
cs: Obrázek

en: Default
cs: Výchozí

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Footer
cs: Patička

en: Comment
cs: Komentář

en: Desc
cs: Sestupně

en: Button
cs: Tlačítko

en: Messages
cs: Zprávy

en: Shipments
cs: Zásilky

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Large (480×480)
cs: Velký (480x480)
