E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: title
el: τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Image
el: Εικόνα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Galleries
el: Γκαλερί

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Desc
el: Φθί

en: Button
el: Κουμπί

en: Messages
el: Μηνύματα

en: price
el: τιμή

en: Shipments
el: Αποστολές

en: Asc
el: Αύξ

en: Large (480×480)
el: Μεγάλο (480x480)
