E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Images
eo: Bildoj

en: title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Image
eo: Bildo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Galleries
eo: Galerioj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Comment
eo: Komento

en: Desc
eo: malkreske

en: Button
eo: Butono

en: subtitle
eo: subtitolo

en: Asc
eo: kreske
