E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Images
fa: تصاویر

en: title
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیحات

en: Image
fa: تصویر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Footer
fa: پاورقی

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Desc
fa: نزولی

en: Button
fa: دکمه

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: price
fa: قیمت

en: images
fa: تصاویر

en: Asc
fa: صعودی
