E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Images
he: תמונות

en: title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Image
he: תמונה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Dimensions
he: מימדים

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Comment
he: תגובה

en: Desc
he: יורד

en: Button
he: כפתור

en: Messages
he: מסרים

en: images
he: תמונות

en: Asc
he: סדר עולה

en: All products
he: כל המוצרים
