E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Images
id: Gambar

en: title
id: judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Image
id: Gambar

en: Default
id: Bawaan

en: Dimensions
id: Dimensi

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Comment
id: Komentar

en: Button
id: Tombol

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: Asc
id: Urutan turun

en: Large (480×480)
id: Besar (480x480)
