E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Images
it: Immagini

en: title
it: titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Image
it: Immagine

en: Default
it: Predefinito

en: Galleries
it: Gallerie

en: Dimensions
it: Dimensioni

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Comment
it: Commento

en: Desc
it: Disc

en: Button
it: Pulsante

en: Messages
it: Messaggi

en: price
it: prezzo

en: images
it: immagini

en: Collection
it: Collezione

en: Shipments
it: Spedizioni

en: Paragraphs
it: Paragrafi

en: Large (480×480)
it: Grande (480×480)
