E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Images
kk: Суреттер

en: title
kk: аты

en: Description
kk: Сипаттама

en: Image
kk: Сурет

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Comment
kk: Пікір

en: Messages
kk: Хаттар
