E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Collection
kn: ಸಂಗ್ರಹ
