E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Image
ku: وێنە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Comment
ku: بۆچوون
