E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: title
lt: pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Default
lt: Numatytasis

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Comment
lt: Komentaras

en: Button
lt: Mygtukas

en: Messages
lt: Žinutės

en: Shipments
lt: Siuntiniai

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)
