E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: title
ne: शिर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Footer
ne: फुटर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Button
ne: बटन

en: Messages
ne: सन्देशहरू
