E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: title
pl: tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Image
pl: Obraz

en: Default
pl: Domyślny

en: Galleries
pl: Galerie

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Footer
pl: Stopka

en: Comment
pl: Komentarz

en: Desc
pl: Malejąco

en: Button
pl: Przycisk

en: Messages
pl: Wiadomości

en: price
pl: cena

en: images
pl: obrazy

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: All products
pl: Wszystkie produkty

en: Large (480×480)
pl: Duży (480×480)
