E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: title
ro: titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Image
ro: Imagine

en: Default
ro: Implicit

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Footer
ro: Subsol

en: Comment
ro: Comentariu

en: Desc
ro: Descendent

en: Button
ro: Buton

en: Messages
ro: Mesaje

en: price
ro: preț

en: Asc
ro: Ascendent

en: Large (480×480)
ro: Mare (480×480)

en: basic_html
ro: HTML de bază
