E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Default
sr: Подразумевано

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: Comment
sr: Коментар
