E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Images
ta: படங்கள்

en: title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Image
ta: படம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Comment
ta: கருத்து

en: Button
ta: விசை

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: Large (480×480)
ta: பெரிய (480×480)
