E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Images
ug: رەسىملەر

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Description
ug: بايانى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: ,
ug: ،
