E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: title
uk: назва

en: Description
uk: Опис

en: Image
uk: Зображення

en: Default
uk: Базово

en: Galleries
uk: Галереї

en: Dimensions
uk: Розміри

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Comment
uk: Коментар

en: Desc
uk: Спад

en: Button
uk: Кнопка

en: Messages
uk: Повідомлення

en: price
uk: ціна

en: images
uk: зображення

en: Collection
uk: Збірка

en: video
uk: відео

en: Shipments
uk: Вантажі

en: Asc
uk: Зрост

en: Button 2
uk: Кнопка 2

en: Button 1
uk: Кнопка 1

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: All products
uk: Всі товари

en: Large (480×480)
uk: Великий (480×480)
