E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Images
ur: تصاویر

en: title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Image
ur: تصویر

en: Default
ur: طے شدہ

en: Block
ur: بلاک

en: Comment
ur: تبصرہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
