E-commerce sale of bags (1.0.2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Images
vi: Hình ảnh

en: title
vi: tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Image
vi: Ảnh

en: Default
vi: Mặc định

en: Galleries
vi: Thư viện ảnh

en: Dimensions
vi: Kích thước

en: All
vi: Tất cả

en: Block
vi: Khối

en: Footer
vi: Phần chân

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Button
vi: Nút

en: Messages
vi: Thông báo

en: price
vi: giá

en: images
vi: các ảnh

en: Asc
vi: Tăng dần

en: All products
vi: Tất cả Sản phẩm
