hbk_forge (1.0.17) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Tools
bs: Alati

en: Full text
bs: Puni tekst

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)
