hbk_forge (1.0.17) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Tools
ht: Outi

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
