hbk_forge (1.0.17) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Custom
pl: Własne

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Node template
pl: Szablon węzła

en: Full text
pl: Pełna treść

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Slider
pl: Suwak

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Default display
pl: Domyślna

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: mobile
pl: mobilne

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: wide
pl: szerokie

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Vertical align
pl: Wyrównanie pionowe

en: Dark
pl: Ciemny

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: narrow
pl: wąski
