hbk_forge (1.0.18) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Page
fa: صفحه

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Tools
fa: ابزارها

en: Node template
fa: قالب گره

en: Full text
fa: تمام متن

en: Font size
fa: اندازه فونت

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: Dark
fa: تاریک
