hbk_forge (1.0.18) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Purple
lt: Violetinė

en: Default display
lt: Numatytas rodymas

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Teal
lt: Žalsvai mėlyna

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: wide
lt: platus

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Dark
lt: Tamsiai
