hbk_forge (1.0.18) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Tools
be: Прылады

en: Full text
be: Поўны тэкст

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Dark
be: Цёмная
