hbk_forge (1.0.18) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Full text
bg: Пълен текст

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница
