hbk_forge (1.0.18) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Page title
da: Sidetitel

en: Page
da: Side

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Custom
da: Tilpasset

en: Tools
da: Værktøjer

en: Node template
da: Indholdselementskabelon

en: Sidebar left
da: Venstre sidepanel

en: Sidebar right
da: Højre sidepanel

en: Full text
da: Fuld tekst

en: Font size
da: Skriftstørrelse

en: Purple
da: Lilla

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Default display
da: Standardvisning

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Masquerade
da: Skift bruger

en: mobile
da: mobil

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: wide
da: bred

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Theme color
da: Temafarve

en: Current page
da: Nuværende side

en: Previous page
da: Forrige side

en: Dark
da: Mørkt

en: Last page
da: Sidste side

en: First page
da: Første side

en: narrow
da: smal

en: Go to page @key
da: Gå til side @key
