hbk_forge (1.0.17) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Custom
he: מותאם

en: Tools
he: כלים

en: Full text
he: כל הטקסט

en: Font size
he: גודל גופן

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Masquerade
he: התחפשות

en: mobile
he: ניידים

en: Pagination
he: דפדוף

en: wide
he: רחב

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
