hbk_forge (1.0.18) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Custom
sv: Anpassad

en: Tools
sv: Verktyg

en: Sidebar left
sv: Vänster sidospalt

en: Sidebar right
sv: Höger sidospalt

en: Full text
sv: Fulltext

en: Font size
sv: Teckenstorlek

en: Purple
sv: Lila

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Default display
sv: Standardvisning

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Teal
sv: Grönblå

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Masquerade
sv: Maskera

en: mobile
sv: mobil

en: Pagination
sv: Paginering

en: wide
sv: bred

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Dark
sv: Mörkt

en: Last page
sv: Sista sidan

en: First page
sv: Första sidan

en: narrow
sv: smal

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key
