hCaptcha (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Size
pl: Rozmiar

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Theme
pl: Skórka

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Dark
pl: Ciemny
