hCaptcha (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Size
vi: Dung lượng

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Widget settings
vi: Các thiết lập widget

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: Dark
vi: Sẫm màu
