hCaptcha (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Size
et: Suurus

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Theme
et: Teema

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: About
et: Programmist

en: Compact
et: Kompaktne
